TEST lakierów hybrydowych


Witam po długiej przerwie. Dziś chciałabym się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat kilku lakierów hybrydowych, różnych marek: semilac, cosmetic zone, silcare color it, estetiq.
SILCARE COLOR IT jak dla mnie okazał się totalną porażką. Lakiery są w plastikowych, czarnych butelkach o pojemności 8 gramowej i 15 gramowej. Wada to brak na główce butelki numeru lakieru i obrazka z kolorem. Uwagę przyciąga cena, za najmniejsza pojemność zapłacimy 6-7 zł. Niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Lakier ściąga się do środka. Podczas krycia pozostają smugi. Jest trwały, utrzymuje się bez problemu przez 2 tygodnie. Współgra z innymi bazami. Duży minus to kolory, zdarzyło mi się otrzymać inny kolor niż był na próbniku.
COSMETICS ZONE okazał się produktem średniej jakości, nie zachwycił mnie specjalnie. Lakiery można kupić w dwóch pojemnościach 7 ml i 15 ml. Plusem jest opakowanie lakieru, które jest szklane i na zakrętce mamy numer koloru i obrazek z kolorem, co jest bardzo wygodne. Cena lakieru przystępna od 15 zł do 30zł, w zależności od pojemności. Kolory, które zamówiłam zgadzały się z próbnikiem. Pędzelek na plus, bardzo wygodnie się nim maluje. Minus to trwałość lakieru, na moich paznokciach po kilku dniach widoczne były odpryski. Lakiery mają średnie krycie, konieczne są dwie, a nawet trzy warstwy. Na moich paznokciach lakier zbierał się na końcówce paznokcia. 
Spośród czwórki wygrały dwie marki: SEMILAC i ESTETIQ.
Lakiery SEMILACA mają bardzo ładne kolory. Opakowanie to szklana, czarna buteleczka z numerem koloru i obrazkiem na zakrętce. Lakiery są dobrze napigmentowane, wystarczą dwie warstwy przy aplikacji. Są trwałe, nie odpryskują, współgrają z bazami innych marek.
Lakiery hybrydowe ESTETIQ mają fajną paletę barw. Mają lepszy pędzelek, bardzo wygodnie się nim maluje. Występują w dwóch pojemnościach: 7ml i 15ml. Cena lakierów jest bardzo przystępna, w zależności od pojemności od około 15zł za najmniejszą pojemność i od 21zł za 15ml. Lakiery współgrają z innymi bazami i topami, wystarczą dwie warstwy przy aplikacji, są trwałe, nie odpryskują, długo się utrzymują.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

ALTERRA- Fluid nawilżajacy do twarzy OCZAR & KWIAT LOTOSU

NIUQI Lakier hybrydowy z Biedronki

BAŃKI CHIŃSKIE - pogromca cellulitu