MASKARA TWIST UP THE VOLUME - Bourjois Paris

Powracam po długiej przerwie. Ostatnio trochę się wydarzyło i brakło mi czasu na bloga, ale myślę, że od dziś będzie lepiej. 
Od dawna szukałam maskary, testowałam różne. Niedługo zresztą będę się z Wami dzielić wpisem o moich spostrzeżeniach na temat maskar różnych marek. Dziś jednak chciałam Wam przedstawić perełkę wśród tych, które do tej pory używałam.


Maskara Twist up the Volume marki Bourjois Paris okazała się wyjątkowa. Ja mam bardzo krótkie rzęsy, niezbyt gęste, zatem zawsze szukałam maskary, która wydłuży moje rzęsy i nada im objętości.
Ta maskara ma fajny gadżet w postaci szczoteczki. która się zmienia w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć, wystarczy tylko przekręcić końcówkę nasady szczoteczki.W pozycji 1 szczoteczka rozdziela rzęsy i wydłuża, a w pozycji 2 podkreśla kolor i nadaje rzęsą objętości.

Jak dla mnie tusz numer jeden, jego cena też na plus, nie jest drogi często można dostać go w promocji w Rossmannie, normalna cena to około 58zł. Występuje również w wersji wodoodpornej. Dodatkowo można go nabyć w wersji Balm, zawiera wtedy olejek z czarnej orchidei, który ma dodatkowo pielęgnować rzęsy. Co do tej wersji nie będę się rozpisywać, ponieważ ja na razie przetestowałam wersję ultra black. Konsystencja tuszu jak dla mnie na plus, ja nie używam nigdy maskar wodoodpornych i ta mam wrażenie, że kiedy dostanie trochę wilgoci to czasami łatwo ją rozmazać, ale nie obsypuje się.  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

ALTERRA- Fluid nawilżajacy do twarzy OCZAR & KWIAT LOTOSU

NIUQI Lakier hybrydowy z Biedronki

BAŃKI CHIŃSKIE - pogromca cellulitu