NA REGALE- NIEKOSMETYCZNE HITY, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ I MIEĆ ZAWSZE PRZY SOBIE

  Dziś chciałam się z Wami podzielić moimi ulubionymi książkami, do których ciągle powracam. 
Te dwie pozycje są wspaniałymi poradnikami o zdrowym żywieniu, jego wpływie na urodę i zachowanie witalności życiowej. Każda z nas, która szuka inspiracji do zmiany swojego życia  powinna sięgnąć po każdą z nich. Życie jest przygodą, dlatego warto wprowadzać zmiany i próbować nowych sposobów na życie.
  Pierwsza z książek to ,,Młoda bez skalpela" autorstwa Nigmy Talib. Autorka jest doktorem naturopatii i medycyny estetycznej, od lat pomaga ludziom uświadamiając jak ważne jest właściwe odżywianie i jaki ma wpływ na wygląd naszej skóry. W książce przedstawia tz.,,cztery twarze starzenia", z których można wyczytać nietolerancję pokarmową. Ponadto zawiera wiele wskazówek na temat prawidłowo działającego układu hormonalnego, jelit oraz przyczyn stanu zapalnego w organizmie. Autorka skupia się na prawidłowym odżywianiu i jego wpływie na wiele cywilizacyjnych chorób między innymi chorób tarczycy. Książka napisana jest prostym językiem, potrafi wciągnąć na wiele godzin. 
  Druga z propozycji to ,,Smak szczęścia" Agnieszki Maciąg. Po tę pozycję muszę przyznać sięgnęłam z ciekawością i niedowierzaniem zakładając, że jest to kolejna fanaberia osoby o znanym nazwisku. Chciałam poznać sposoby na zachowanie piękna polecane przez modelkę. I muszę przyznać, że książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Polecam ją każdemu kto lubi zdrowy tryb życia i chce żyć w zgodzie z naturą. ,,Smak szczęścia" Agnieszki Maciąg jest poradnikiem, który potrafi wzmocnić i podtrzymać na duchu osoby pragnące zmienić styl życia. Napisana jest prostym językiem, zawiera wiele ciekawych przepisów kulinarnych i urodowych. Książka jest pięknie wydana, nie tylko chce się ją czytać, ale też oglądać.  
    

  

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

ALTERRA- Fluid nawilżajacy do twarzy OCZAR & KWIAT LOTOSU

NIUQI Lakier hybrydowy z Biedronki

BAŃKI CHIŃSKIE - pogromca cellulitu